Hankook K415 225/60 R17 99 H

Wysyłka Gratis
Dostawa 5-6 dni roboczych
K415
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.
Indeks nośności:
99 (do 775 kg)
Indeks prędkości:
H (do 210km/h)
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Klasa oporu C Klasa hamowania C

Hankook

1010082

225/60 R17 99 H

C1

70

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie Zobacz pełną etykietę UE
Ocena kierowców
569 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Opis opony

 • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
  225/60 R17.
  Jej indeks prędkości - H - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 210 km/h, a indeks nośności - 99 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 775 kg.
 • Hankook K415 to opona klasy średniej, która przeznaczona jest do użytku w sezonie letnim. Jej konstrukcja bazująca na symetrycznym bieżniku oraz twardszej mieszance poprawia osiągi przy jeździ zarówno na nawierzchniach suchych, jak i mokrych. Stabilne, płynne i precyzyjne sterowanie jest możliwe przy zachowaniu wysokiego komfortu jazdy niezależnie od warunków.

  Typ opony: letnia

  Rozmiary opony: 13-19 cali

  Bieżnik opony: asymetryczny

  Klasa: premium

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Hankook to marka, która zyskuje coraz więcej pozytywnych opinii wśród kierowców z Europy. Jej oferta obejmuje szeroki wybór opon odznaczających się atrakcyjnymi cenami i wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Hankook K415 to model przeznaczony na lato, wyposażony w bieżnik symetryczny z szerokimi rowkami obwodowymi oraz licznymi nacięciami i sztywnymi blokami. Dzięki jego budowie uzyskano bardzo dobrą przyczepność na nawierzchniach mokrych oraz suchych, skrócono drogę hamowania oraz uzyskano precyzję kierowania – samochód jest w efekcie jeszcze łatwiejszy do prowadzenia, także przy wyższych prędkościach i wchodzeniu w zakręty, czemu sprzyja też poprawiona przyczepność boczna. Stabilność trakcji idzie w parze z redukcją drgań i hałasu, a zmniejszone opory toczenia poprawiają ekonomię jazdy. Hankook K415 została wyprodukowana z mieszanki zachowującej swoje właściwości niezależnie od temperatury, jednocześnie również wytrzymałej i ścierającej się równomiernie.

  Hankook K415 to w rezultacie solidna opona letnia, która zarówno w deszczu, jak i w upałach daje pożądane osiągi i sprzyja bezpieczeństwu. Płynne i precyzyjne kierowanie, stabilność jazdy i wytrzymałość sprawiają, że tym bardziej warto przyjrzeć się jej bliżej.

Etykieta Klasa oporu C Klasa hamowania C

Hankook

1010082

225/60 R17 99 H

C1

70

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie
Karta informacji o produkcieKarta informacji o produkcie