Goodyear GT-3

Goodyear GT-3 185/65 R15 88 T

Wysyłka Gratis
Dostawa 3-4 dni robocze
Indeks nośności:
88 (do 560 kg)
Indeks prędkości:
T (do 190km/h)
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Ocena kierowców
285 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Oferta dostępnych rozmiarów tego modelu

Nazwa Rozmiar Indeksy Cena Sztuk
Goodyear GT-3 185/65 R15 88 T 285 zł/szt. - + Kup teraz

Opis opony

 • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
  185/65 R15.
  Jej indeks prędkości - T - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 190 km/h, a indeks nośności - 88 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 560 kg.
 • W klasie premium Goodyear ma do zaproponowania swoim klientom wiele udanych modeli opon, w tym Goodyear GT-3, która jest przeznaczona na okres letni. Zapewnia ona bezpieczną i wygodną jazdę, przyczepność i skróconą drogę hamowania na każdej nawierzchni. Dodatkowo plusami są wysokie przebiegi oraz większa oszczędność tego modelu.

  Typ opony: letnia

  Rozmiary opony: 13-15 cali

  Bieżnik opony: asymetryczny

  Klasa: premium

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Kierowcy doceniający optymalne właściwości jezdne opon oraz jednocześnie większą oszczędność podczas jazdy chętnie wybierają GT-3 z oferty marki Goodyear. Oponę zaprojektowano z wykorzystaniem innowacyjnej technologii BioTRED, na którą składa się również mieszanka gumowa opatentowana prze Goodyear – nie zawiera ona szkodliwych dodatków, ale za to stosuje się w niej surowce pochodzące z mączki kukurydzianej. Mieszanka Goodyear GT-3 daje niższe opory toczenia, wyższą wytrzymałość i równomiernie się zużywa. Asymetryczna rzeźba bieżnika z ostrymi krawędziami, lamelkami i trzeba centralnymi rowkami obwodowymi poprawia zachowanie samochodu na nawierzchniach mokrych i suchych, skracając dodatkowo drogę hamowania. Ryzyko aquaplaningu jest zmniejszone, a jazda nadal stabilna i precyzyjna, ponieważ samochód szybko reaguje na ruchy kierownicy, także przy niespodziewanych manewrach. Wysoki komfort akustyczny uzyskano dzięki sekwencyjnej rzeźbie.

  W samochodach osobowych średniej klasy opona Goodyear GT-3 sprawdzi się bardzo dobrze. Bezpieczeństwo idzie w jej przypadku w parze z dobrymi osiągami i oszczędnością.