Zeetex HP102+

Zeetex HP102+

Brak produktu w ofercie
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Ocena kierowców

Opis opony

 • Brak produktu w ofercie
 • Zeetex HP102+ są oponami letnimi w klasie ekonomicznej, które przeznaczone zostały do stosowania w samochodach z wyższą mocą. To dobra oferta dla tych kierowców, którzy poszukują w szczególności ogumienia, które nie zrujnuje budżetu, ale jednocześnie będzie sprzyjało dynamicznej jeździe w warunkach letnich – na nawierzchni suchej i mokrej, by zachować optymalne bezpieczeństwo.

  Typ opony: letnia

  Rozmiary opony: 16-20 cali

  Bieżnik opony: kierunkowy

  Klasa: ekonomiczna

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Zeetex pochodzi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego opony są sprzedawane w kilkudziesięciu krajach świata i cenione ze względu na jakość i niskie ceny. Zeetex HP102+ jest propozycją na lato dla kierowców samochodów o wyższej mocy. To model wyposażony w kierunkową rzeźbę bieżnika, która sprzyja bezpieczeństwu i dynamice jazdy. Bieżnik z ukośnymi nacięciami i zaokrąglonymi stopkami poprawia przyczepność, zapobiega aquaplaningowi, bardzo dobrze odprowadzając wodę, dlatego na mokrej nawierzchni samochód zachowuje się stabilnie. Podczas podróżowania na dłuższe dystanse opony także zachowują się wzorowo – dają komfort poprzez minimalizację drgań i precyzyjną odpowiedź na ruchy kierownicą. Zeetex HP102+ została wykonana z letniej mieszanki i wykończona nylonową powłoką Jointless, dzięki której zachowuje należytą sztywność i odporność na odkształcenia.

  Zeetex HP102+ jest niedrogim sposobem na bezpieczną jazdę latem w każdych warunkach. To warta rozważenia ekonomiczna opcja dla właścicieli mocniejszych aut.