Zeetex HP1000

Zeetex HP1000

Brak produktu w ofercie
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Ocena kierowców

Opis opony

 • Brak produktu w ofercie
 • Zeetex HP1000 to letnia opona przeznaczona do użytku w samochodach osobowych. Model doskonale sprawdzi się podczas codziennej miejskiej jazdy, jak i na dłuższych trasach. Z jej osiągów zadowoleni będą kierowcy, którzy cenią bardzo dobre zachowanie opon bez względu na warunki pogodowe i stan nawierzchni.

  Typ opony: letnia

  Rozmiary: 15-19 cali

  Bieżnik opony: asymetryczny

  Klasa: ekonomiczna

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Asymetryczna rzeźba to gwarancja efektywnego odprowadzania wody spod opony, a co za tym idzie – większego bezpieczeństwa na drodze. Szerokie rowki szybko radzą sobie nawet z dużą ilością cieczy, w efekcie czego zminimalizowane zostaje ryzyko aquaplaningu, a przyczepność zostaje zachowana nawet podczas ekstremalnych warunków. Konstruktorzy modelu zadbali także o komfort akustyczny kierowcy i pasażerów. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu lameli dźwięki emitowane przez oponę podczas pracy są szybko tłumione w efekcie czego jazda staje się cicha i przyjemna. Nowoczesna mieszanka użyta do produkcji modelu cechuje się dużą wytrzymałością, w rezultacie czego opona jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a bieżnik ściera się powoli. Zapewnia to dłuższą eksploatację modelu. Widać zatem, że Zeetex HP1000 opona ekonomiczna nie tylko ze względu na swoją cenę, ale także okres użytkowania i bezawaryjność.

  Z opony Zeetex HP1000 szczególnie zadowoleni będą kierowcy, którzy na równi z optymalnymi osiągami i bezpieczeństwem jazdy cenią sobie rozsądną cenę. O jakości produktów Zeetex świadczą opinie zadowolonych kierowców zamieszczone na naszym portalu.