• Nasz sklep poleca 97% klientów

    Natychmiastowa reakcja na wysyłane maile, łatwość złożenia zamówienia przez internet. krysta1940 17 kwietnia 2013
  • Dostawa
    z naszego magazynunawet w 24 h

    Bardzo szeroki asortyment, każdy znajdzie coś dla siebie w ramach własnych możliwości finansowych. Mogę bezpiecznie wozić mojego synka. Zapraszam do zakupów, warto w 100%! mikus1254 4 listopada 2012
Rozpocznij zakupy

i dołącz do ponad miliona
zadowolonych klientów!

O nas

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców opon przez Internet w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie kompletnego asortymentu opon światowych producentów w połączeniu z doskonałą obsługą Klienta. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania internetowe dzięki którym zakupy w naszym sklepie są proste i przyjemne.

Co nas wyróżnia?

Niezwykle przyjemny oraz intuicyjny w obsłudze wygląd sklepu, sprawia, że poruszanie się po naszej witrynie jest proste i komfortowe. Przejrzyste kategorie pozwalają w łatwy sposób dotrzeć do poszukiwanych treści i równie prosto dokonać zakupu online.

Bogata Oferta Opon

Pozycja lidera w branży sprzedaży opon zobowiązuje nas do właściwego doboru asortymentu. Nasze magazyny zaopatrzone są w pełną gamę opon samochodowych i motocyklowych. Na powierzchni 7650 m2 metrów kwadratowych zgromadziliśmy pond pół miliona opon światowych producentów!

Zaufanie Klientów

Zadowolenie Klientów jest miarą jakości naszej pracy. Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz zaangażowaniu, osiągnęliśmy mocną pozycję na rynku internetowej sprzedaży opon. Na niezależnych serwisach z opiniami, zebraliśmy kilka tysięcy pozytywnych opinii Klientów. Aż 98% z nich poleca nasz sklep innym!

Atrakcyjne Ceny

Dzięki wieloletniej współpracy z producentami opon w Polsce i w Europie, jesteśmy w stanie zaoferować Klientom najkorzystniejsze ceny na rynku. W naszym sklepie to my pokrywamy koszty wysyłki. Nie ma dla nas znaczenia kwota zamówienia – dostawa jest zawsze darmowa!

Wsparcie Specjalistów

Opony to sprzęt specjalistyczny, a od ich prawidłowego wyboru zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy. Przy doborze opon najlepiej doradzą specjaliści z branży motoryzacyjnej. Gdzie ich znaleźć? Oczywiście w sklepie Opony.pl! Nasza grupa blisko 30 Konsultantów świadczy nieszablonową obsługę, odpowiadając na pytania Kierowców przez 7 dni w tygodniu.

Rozpocznij zakupy

i dołącz do ponad miliona
zadowolonych klientów!