Dunlop SP Streetresponse 2 165/65 R15 81 T

Wysyłka Gratis
Dostawa 06.12.2023r.
SP Streetresponse 2
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.
Indeks nośności:
81 (do 462 kg)
Indeks prędkości:
T (do 190km/h)
Data produkcji:
2021
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Klasa oporu C Klasa hamowania C

Dunlop

577075

165/65 R15 81 T

C1

70

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie Zobacz pełną etykietę UE
Ocena kierowców
210 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Opis opony

 • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
  165/65 R15.
  Jej indeks prędkości - T - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 190 km/h, a indeks nośności - 81 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 462 kg.
 • Dunlop SP Streetresponse 2 to opony letnie przeznaczone do samochodów miejskich. Zaliczane są do klasy premium, co oznacza, że zapewniają najwyższy poziom osiągów i są wykonane w oparciu o najbardziej nowoczesne technologie.

  Model Dunlop SP Streetresponse 2 jest wyposażony w asymetryczny bieżnik, który poprawia odprowadzanie wody i zwiększa poziom panowania nad samochodem w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

  Nowoczesny bieżnik opon Dunlop SP Streetresponse 2 ma także zwiększoną powierzchnię kontaktu z nawierzchnią, a naciski rozkładają się na jego powierzchni bardziej równomiernie. Zapewnia to lepsze reakcje na ruchy kierownicą i zwiększa poczucie kontroli nad samochodem.

  Opony Dunlop SP Streetresponse 2 charakteryzują się oprócz tego rozwiązanami, które dodatkowo poprawiają ich właściwości jezdne. należą do nich specjalny system osadzania obręczy (lepsze czucie drogi), zmienna proporcja powierzchni płaskich i wypukłych (odporność na aquaplaning, wyższa stabilność) oraz bezszwowa opaska nylonowa (ograniczenie zniekształceń opony przy wyższych prędkościach).

  Opony letnie Dunlop SP Streetresponse 2 to skrócona droga hamowania na suchej i mokrej nawierzchni oraz panowanie nad samochodem w najtrudniejszych warunkach drogowych. Ten nowoczesny model spełni oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Etykieta Klasa oporu C Klasa hamowania C

Dunlop

577075

165/65 R15 81 T

C1

70

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie
Karta informacji o produkcieKarta informacji o produkcie