Fulda SportControl 205/50 R16 87 V

Wysyłka Gratis
Dostawa 2-3 dni robocze
SportControl
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.
Indeks nośności:
87 (do 545 kg)
Indeks prędkości:
V (do 240km/h)
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Klasa oporu D Klasa hamowania B

Fulda

522664

205/50 R16 87 V

C1

71

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie Zobacz pełną etykietę UE
Ocena kierowców
454 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Opis opony

 • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
  205/50 R16.
  Jej indeks prędkości - V - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 240 km/h, a indeks nośności - 87 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 545 kg.
 • Fulda SportControl to model letni spełniający wszystkie wymagania opony sportowej, ale jednocześnie bardzo bezpiecznej. Gwarantuje ona pewne prowadzenie zarówno na nawierzchniach mokrych, jak i suchych, bez strat energii. Jej specjalny wzór bieżnika sprzyja uzyskaniu optymalnej przyczepności oraz stabilności w trakcie wszystkich miejskich i dalszych podróży.

  Typ opony: letnia

  Rozmiary: 16-19 cali

  Bieżnik opony: asymetryczny

  Klasa: średnia

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Fulda to uznana marka w branży oponiarskiej, która prezentuje pełen wybór wysokiej klasy wyrobów. W ofercie letniej kierowcy mogą znaleźć także model Fulda SportControl – to produkt wyróżniający się sportową linią i wysokimi osiągami, ale jednocześnie jego konstrukcja sprzyja bezpieczeństwu – jeździe kontrolowanej, z obniżonym zużyciem paliwa zarówno w gorące, jak i deszczowe dni. SportControl to opona o asymetrycznym bieżniku z rowkami Aqua Flow, która sprawnie odprowadza wodę spod kół i skraca drogę hamowania. Progresywne klocki w bieżniku sprzyjają jednolitemu rozłożeniu styku opon z drogą i precyzyjnym wirażom, także przy wyższych prędkościach. Na nawierzchni mokrej doskonale sprawdza się zastosowana w modelu mieszanka gumy Full Silica z krzemionką. Dodatkowo Fulda SportControl to do 14% zmniejszone opory toczenia dla jeszcze wyższej oszczędności na paliwie.

  Fulda SportControl to jazda wyczynowa pod całkowita kontrolą zarówno na nawierzchnię suchą, jak i mokrą. Niemiecka jakość, kontrola i oszczędność to jej najważniejsze atuty.
Etykieta Klasa oporu D Klasa hamowania B

Fulda

522664

205/50 R16 87 V

C1

71

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie
Karta informacji o produkcieKarta informacji o produkcie