Hankook RW 06 175/80 R14 99/98 Q

Wysyłka Gratis
Dostawa 10 dni roboczych
RW 06
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.
Indeks nośności:
99/98 (do 775 kg)
Indeks prędkości:
Q (do 160km/h)
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Przyczepność na śniegu
Klasa oporu E Klasa hamowania D

Hankook

2020178

175/80 R14 99/98 Q

C2

73

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie Zobacz pełną etykietę UE
Ocena kierowców
777 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Opis opony

 • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
  175/80 R14.
  Jej indeks prędkości - Q - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 160 km/h, a indeks nośności - 99/98 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 775 kg.
 • Hankook RW 06 to model opony zimowej, która przeznaczona jest do wykorzystania w samochodach dostawczych. Dzięki niej prowadzenie jest stabilne, płynne oraz precyzyjne, także w warunkach trudniejszych – na śniegu, błocie pośniegowym, lodzie oraz w deszczu i na nawierzchniach suchych. Dzięki elastycznej mieszance i specjalnej rzeźbie bieżnika bezpieczeństwo utrzymane jest na najwyższym poziomie.

  Typ opony: zimowa

  Rozmiary opony: 13-17 cali

  Bieżnik opony: symetryczny

  Klasa: premium

  Zastosowanie: samochody dostawcze

  Hankook od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją opon. W ofercie marki znajduje się duży wybór opon przeznaczonych do różnych typów samochodów, na każde warunki. Hankook RW 06 jest modelem przeznaczonym specjalnie na zimę, w tym bardzo dobrze sprawdza się podczas polskich warunków. Symetryczny bieżnik wykończono licznymi nacięciami i gęstymi lamelami, które zapewniają najlepszą kontrolę nad trakcją, także na śniegu i błocie pośniegowym. Woda i błoto są efektywnie usuwane spod kół, a bieżnik zachowuje stale swoje właściwości dzięki elastycznej mieszance gumy. W efekcie opony gwarantują świetną odporność na aquaplaning i snowplaning. Dodatkową trwałość gwarantuje stalowe opasanie, wzmocnienia boczne oraz pogrubiona warstwa gumy, która zabezpiecza przed pęknięciami i odkształceniami, także w wyniku wjechania na krawężnik.

  Hankook RW 06 jest wobec tego oponą, która będzie korzystnym zakupem dla samochodu dostawczego, gdy liczy się w szczególności bezpieczeństwo oraz wytrzymałość.

Etykieta Klasa oporu E Klasa hamowania D

Hankook

2020178

175/80 R14 99/98 Q

C2

73

Opór toczenia Przyczepność na śniegu Przyczepność na lodzie
Karta informacji o produkcieKarta informacji o produkcie