Uniroyal MS Plus 77 175/65 R14 82 T

5,9
Wysyłka Gratis
Dostawa 04.03.2021r.
MS Plus 77
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.
Indeks nośności:
82 (do 475 kg)
Indeks prędkości:
T (do 190km/h)
Data produkcji:
2020
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Zobacz pełną etykietę UE
Ocena kierowców (2 opinie)
5,9 1111180
189 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Niezależne testy i opinie użytkowników tych opon

2 zebranych opinii 100% użytkowników poleca tę oponę 5,9 ocena ogólna
Pokaż opinie klientów Ukryj opinie klientów
5,7 1111160 Bardzo dobra! normy, 2014-10-28

Ocena szczegółowa

 • Sucha nawierzchnia: 6,0/6
 • Tłumienie nierówności: 5,0/6
 • Mokra nawierzchnia: 6,0/6
 • Opory toczenia: 5,0/6
 • Śnieg i błoto pośniegowe: 6,0/6
 • Wygląd opony: 5,0/6
 • Hałas: 5,0/6
 • Trwałość: 5,0/6
Ukryj
Pokaż
super opony zimowe i nie ma co przepłacać za markę. 30 osób uznało tę opinię za pomocną, a Ty? Tak Nie
6,0 111111 Rewelacja! snickers, 2013-12-16

Ocena szczegółowa

 • Sucha nawierzchnia: 6,0/6
 • Tłumienie nierówności: -/6
 • Mokra nawierzchnia: 6,0/6
 • Opory toczenia: 6,0/6
 • Śnieg i błoto pośniegowe: 6,0/6
 • Wygląd opony: 6,0/6
 • Hałas: 6,0/6
 • Trwałość: 6,0/6
Ukryj
Pokaż
Opony jak narazie testowane z prędkościami od 0 do 180 km/h w temperaturach od +12 do -4 na suchym i mokrym i lekkiej gołoledzi jak narazie opony spisują się rewelacyjnie nie mogę się doczekać jak sprawdzę je na śniegu. Ogólna opinia jeśli sprawdzą sie tak jak uniroyal rain expert letnie latem to utwierdzi mnie to w przekonaniu o podjęciu dobrej decyzji. 119 osób uznało tę opinię za pomocną, a Ty? Tak Nie

Opis opony

 • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
  175/65 R14.
  Jej indeks prędkości - T - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 190 km/h, a indeks nośności - 82 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 475 kg.
 • Uniroyal MS Plus 77 to opony zimowe klasy średniej, które zapewniają bezpieczną jazdę na zaśnieżonych i mokrych nawierzchniach. To opony, która sprawdzają się doskonale w przypadku samochodów osobowych, w tym samochodów SUV. Dzięki nim kierowca uzyska wysoki komfort i pewniejsze prowadzenie pojazdu, a jazda zimą stanie jeszcze przyjemniejsza.

  Typ opony: zimowe

  Rozmiary: 15-18 cali

  Bieżnik opony: kierunkowy

  Klasa: średnia

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Uniroyal to ponad 140 lat doświadczenia w zakresie produkcji ogumienia. Aktualnie firma należy do koncernu Continental i zajmuje się projektowaniem i wyrobem opon o wysokiej jakości i rozpoznawalnej nazwie. Uniroyal MS Plus 77 to propozycja na sezon zimowy. To opona kierunkowa, której bieżnik ułożony w kształt litery V wraz z gęstą siecią drobnych lamelek bardzo dobrze nadaje się na zimowe drogi z błotem pośniegowym, śniegiem oraz wodą. Mieszanka gumy przeznaczona na niższe temperatury stale zachowuje należytą elastyczność. W efekcie kierowca otrzymuje opony, z którymi prowadzenie samochodu zimą jest bardzo bezpieczne – droga hamowania zostaje skrócona, zredukowana jest liczba poślizgów, a ruszanie i hamowanie odbywa się bezproblemowo. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji i materiałów opona wyróżnia się korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

  Uniroyal MS Plus 77 to opona bardzo dobrze sprawdzająca się w zimowych, także ekstremalnych warunkach. To opony bezpieczne, ciche i zapewniające codzienną komfortową jazdę.

Zgodnie z Rozporządzeniem WE Nr 1222/2009 od listopada 2012 na oponach pojawia się nowe oznakowanie w formie etykiet przyklejonych na oponie. Przepis ten obejmuje wszystkie opony do samochodów osobowych, lekkich pojazdów dostawczych i dużych samochodów ciężarowych.
Na etykietach ukazane są 3 parametry: opór toczenia, hamowanie na mokrej nawierzchni oraz hałas zewnętrzny.

Oszczędność (opór toczenia)

Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni

Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny

Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).