Falken HS 449

Falken HS 449

Brak produktu w ofercie
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Ocena kierowców

Opis opony

 • Brak produktu w ofercie
 • Falken HS 449 jest średniej klasy oponą zimowa zaprojektowaną do bezpiecznej i stabilnej jazdy w każdych warunkach. Wielokrotnie polecana, w tym w testach ADAC, doskonale nadaje się zarówno na nawierzchnię suchą, jak i mokrą, w tym śnieg i błoto pośniegowe. Dzięki kierunkowej rzeźbie bieżnika i zimowej mieszance gwarantuje przyczepność i skraca drogę hamowania.

  Typ opony: zimowa

  Rozmiary opony: 13-19 cali

  Bieżnik opony: kierunkowy

  Klasa: średnia

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Falken jest marką japońską, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją opon. Zimowe Falken HS 449 to model przeznaczony dla kierowców doceniających stabilność jazdy samochodu w warunkach zimowych. Zadbano o to, aby opona chroniła przed aquaplaningiem oraz snowplaningiem, poprawiając znacznie bezpieczeństwo jazdy. Wpływa na nie głównie kierunkowa rzeźba bieżnika z licznymi lamelkami na całej powierzchni i nacięciami, które poprawiają przyczepność i wydajnie odprowadzają śnieg, błoto pośniegowe i wodę. Oponę wykonano z nowej mieszanki krzemionki powodującej, że jazda jest jeszcze bardziej stabilna zarówno prosto, jak i na zakrętach, także przy wyższych prędkościach. Plusem są ponadto krótka droga hamowania i niskie szumy, dlatego jazda na oponach Falken HS 449 jest komfortowa.

  Falken HS 449 stanowi zatem korzystny zakup na zimę jako opony klasy średniej do samochodów osobowych, w tym miejskich, z którymi pokonywanie zaśnieżonych i mokrych nawierzchni będzie jeszcze łatwiejsze. Co więcej dla optymalnego komfortu jazdy obniżono szumy i poprawiono trakcję.