Goodyear Eagle RS-A2

Goodyear Eagle RS-A2 245/45 R19 98 V

Wysyłka Gratis
Zapytaj o dostępność
Indeks nośności:
98 (do 750 kg)
Indeks prędkości:
V (do 240km/h)
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Ocena kierowców
1 506 Nasza cena brutto
+ -
Kup teraz

Oferta dostępnych rozmiarów tego modelu

Nazwa Rozmiar Indeksy Cena Sztuk
Goodyear Eagle RS-A2 245/45 R19 98 V 1 506 zł/szt. - + Kup teraz

Opis opony

  • Rozmiar opony, którą aktualnie oglądasz to:
    245/45 R19.
    Jej indeks prędkości - V - oznacza, że maksymalna prędkość, z jaką możesz jechać na tej oponie wynosi 240 km/h, a indeks nośności - 98 - że maksymalne obciążenie, jakie może wytrzymać wynosi 750 kg.
  • Goodyear Eagle RS-A2 to opony letnie, które są zaliczane do klasy premium. Charakteryzują się one najwyższym poziomem osiągów i nowoczesną technologią produkcji. Warto wiedzieć , że prezentowany model jest następcą opon Eagle RS-A. Model spełnia oczekiwania kierowców, którzy oczekują wysokich osiągów każdego dnia lata.

    Opony Goodyear Eagle RS-A2 posiadają agresywny asymetryczny bieżnik, w którym każde żebro ma inny kształt. Takie rozwiązanie zapewnia stabilność samochodu w bardzo zmiennych i zróżnicowanych warunkach drogowych. Na oponach Goodyear Eagle RS-A2 będziesz spokojnie podróżował w okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

    Zadaniem zewnętrznej części bieżnika opon Goodyear Eagle RS-A2 jest zachowanie maksymalnej stabilności podczas manewrowania i jazdy po łukach z większą prędkością. Szerokie rowki na wewnętrznej stronie opony umożliwiają szybkie odprowadzanie wody i ochronę przed niebezpiecznym zjawiskiem aquaplaningu. Goodyear Eagle RS-A2 oferuje Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa.