Nokian Tyres WR D3

Nokian Tyres WR D3

Brak produktu w ofercie
Kraj produkcji:
Brak informacji
Opór toczenia
Hamowanie na mokrej nawierzchni
Hałas zewnętrzny
Ocena kierowców

Opis opony

 • Brak produktu w ofercie
 • Nokian WR D3 to wielokrotnie polecana w testach ADAC opona, która sprawdza się wyśmienicie w zimowej aurze. To propozycja dla kierowców szukających opon w klasie premium i doceniających jakość i jednocześnie oszczędności. Perfekcyjnie wyprofilowany bieżnik z zimową mieszanką gumy zapewniają bezpieczeństwo w nawet najtrudniejszych warunkach.

  Typ opony: zimowa

  Rozmiary: 13-17 cali

  Bieżnik opony: kierunkowy

  Klasa: premium

  Zastosowanie: samochody osobowe

  Fiński producent Nokian przygotował model WR D3 z wykorzystaniem innowacyjnej w branży nanotechnologii, a także najwyższej klasy surowców, aby sprawdził się on podczas wszystkich zimowych mroźnych dni. Nokian WR D3 to opona bardzo dobrze sprawdzająca się w polskich warunkach, gdy śnieg, lód, woda i błoto pośniegowe przeszkadzają w komfortowej jeździe. Opony Nokian minimalizują zimowe nieprzyjemności, zapewniając jazdę bezpieczną i komfortową, a poza tym oszczędną. Specjalnie formowany bieżnik kierunkowy z gęstą siecią nacięć chroni przed poślizgiem i odprowadza wodę i błoto. Jednocześnie konstrukcja bieżnika obniża tarcie opony, dlatego stosowania opon Nokian WR D3 nie wymaga większych nakładów finansowych na paliwo i dzięki temu jest bardziej ekologiczna. O tym, kiedy trzeba je wymienić, poinformuje znikająca z czasem śnieżynka.

  Nokian WR D3 to optymalny zakup na polską zimę – opona stworzona do sprostania ekstremalnym warunkom, bezkompromisowa i bezpieczna, która minimalizuje ryzyko poślizgów, zmniejsza drogę hamowania i pozwala uniknąć zimowych kolizji.