Artykuły o oponach

Aktualności 19.03.2010 Bezpieczne wiosna i lato za kierownicą

Dziesięć zagadnień, o których każdy kierowca powinien pamiętać

Aktualności 12.10.2009 Testy opon zimowych 2009

Zmieniając opony na zimowe stajemy przed trudnym wyborem. Na rynku opon dostępnych jest bardzo wiele produktów. Jednak które opony zimowe są najlepsze? Zobacz najnowsze testy opon zimowych.

Porady 12.10.2009 Dlaczego warto zmienić opony na zimowe?

Wszyscy wiemy, że w okresie zimowym należy zmienić opony na zimowe. Ale dlaczego opony zimowe są takie ważne? Kiedy należy zmienić opony na zimowe? Czym różnią się opony zimowe od opon letnich? Te wszystkie informacje znajdziesz w naszym serwisie informacyjnym.

Aktualności 18.03.2009 Dunlop Sportmax Qualifier II

Dunlop, jeden z wiodących w świecie producentów opon high performance i ultra-high performance, wprowadza za sprawą opony Sportmax Qualifier II technologię rodem z toru wyścigowego - MultiTread (MT).

Porady 22.10.2008 Czy warto zmieniać opony na zimowe?

Przed każdym sezonem zimowym pojawia się pytanie czy zmieniać opony z letnich na zimowe? Bezpieczeństwo w każdych warunkach drogowych można osiągnąć wtedy, gdy w odpowiednim momencie zastosujemy właściwe ogumienie.

Aktualności 15.10.2008 Co może zwiększyć bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów na zimowych drogach?

Goodyear wraz z Romualdem Chałasem, prezesem Automobilklubu Polski, a niegdyś czołowym polskim kierowcą rajdowym, radzi jak zachować bezpieczeństwo w zimowych warunkach.

Aktualności 15.10.2008 Dunlop Team wygrywa w Pucharze Polski

Dunlop Team odniósł duży sukces w wyścigach na 1/4 mili. Dowiedz się więcej na ten temat.

Aktualności 08.10.2008 Bridgestone z nagrodą Ford Q1

Fabryki Bridgestone w Poznaniu i w Béthune otrzymały nagrodę Ford Q1 która potwierdza doskonałą i wysoką jakość produkowanych opon. Czytaj dalej.

Aktualności 02.10.2008 Dunlop zwycięża po raz 200!

Historyczne zwycięstwo w klasie 250cc Grand Prix odniósł zespół Dunlop. Dowiedz się więcej o tym wielkim sukcesie.

Aktualności 19.08.2008 Cooper Tire dostarczył opony dla samochodu Lightning GT na Motor Show

Firma Cooper Tire została ogłoszona oficjalnym dostawcą opon montowanych seryjnie w samochodzie Lightning GT - nowym, elektrycznym samochodzie sportowym, który był jedną z atrakcji tegorocznego międzynarodowego salonu samochodowego w Londynie - British International Motor Show. Czytaj dalej.